WYDARZENIA: ZAKOŃCZENIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH WSTH 2012/2013

Wreszcie nadszedł ten upragniony dzień – zakończenie roku akademickiego 2012/2013 dla studentów Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej pk. Nysa.

 

Dnia 1 września 2013 r. o godzinie 11.00 studenci ubrani w odświętne togi odebrali dyplomy ukończenia Studiów Podyplomowych jakie były prowadzone w Instytucie Promocji Zdrowia i Instytucie Turystyki. Najchętniej wybieranym kierunkiem w IPZ było: Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne, a w Instytucie Turystyki: Menedżer Turystyki i Rekreacji.

 

Studenci z najwyższą średnią zostali nagrodzeni nagrodami książkowymi.

 

A oto fragment listu, który otrzymaliśmy od jednej z Absolwentek:

 

„Pragnę serdecznie podziękować i przekazać wyrazy uznania za bardzo sympatyczne rozdanie dyplomów i zakończenie studiów podyplomowych w niedzielę 1 września. Uroczystość ta mnie zaskoczyła i sprawiła wiele radości.

Ukończyłam u Was Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne. Od wielu lat bardzo interesuję się zdrowiem, pomagam w organizacji klubów zdrowia i wielu prelekcji prozdrowotnych dla społeczeństwa, ale brakowało mi „papieru”. Gdy dowiedziałam się, że tak niedaleko mojego miejsca zamieszkania powstał kierunek, który świetnie mi odpowiadał, byłam niesamowicie szczęśliwa. Studia u Was okazały się wielką przygodą, atrakcją i wyzwaniem. Mimo sympatycznej atmosfery był też czas na rzetelną naukę. Świetni wykładowcy, którzy swoją pasją dla zdrowia „zarażali” innych.”

Reportaż zdjęciowy z zakończenia studiów podyplomowych WSTH – 01.09.2013 r.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.