WYDARZENIA: WARSZTATY RADIOWE

Warsztaty radiowe_EDN_2017

 

Warsztaty radiowe podczas Europejskiego Dnia Nauki

 

Podczas Europejskiego Dnia Nauki dużym zainteresowaniem cieszyły się również warsztaty radiowe „W świecie dźwięku i wyobraźni” prowadzone przez pana Artura Pieczarkę, dziennikarza oraz urzędnika administracji samorządowej zajmującego się komunikacją społeczną i promocją.Warsztaty dla uczestników były bezpłatne i potwierdzone certyfikatem.

 

Podczas zajęć słuchacze zapoznali się z urządzeniami radiowymi, poznali metody pracy dziennikarzy radiowych, mogli usłyszeć swoje głosy po ćwiczeniach i krótkich warsztatowych rozmowach, poznać metody współpracy z mediami oraz jak zaprezentować się podczas wywiadu lub co robić w sytuacjach kryzysowych.

 

Publikujemy zdjęcia z warsztatów oraz podajemy link do kanału YouTube, gdzie można posłuchać uczestników oraz zobaczyć więcej zdjęć: https://www.youtube.com/watch?v=kOBvhp5PbhM

 

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.