WYDARZENIA: UROCZYSTE OTWARCIE Centrum Usług Fitness dla „Kobiet z Klasą”

W dniu 11 marca 2013 r. w siedzibie WSTH przy ul. Poznańskiej 1 w Nysie odbyły się warsztaty „Zmień siebie na wiosnę” inaugurujące otwarcie nowopowstałego Centrum Usług Fitness dla „Kobiet z Klasą”.

 

Panie od progu witała Dyrektor WSTH p.k. Nysa – dr Bożena Węcka, obdarzając każdą z Pań jabłkiem – symbolem zdrowia. Cały budynek rozbrzmiewał muzyką, śmiechem, radością i rozmowami przybyłych Pań.

 

Wszystkie Panie skorzystały z bezpłatnych porad dietetyka, wizażystki, fryzjerki, kosmetyczki. Zabieg „satynowe dłonie”, degustacje dietetycznych dań oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej i wody w organizmie spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Również konsultacje ze specjalistami  odnośnie wpływu ubioru i fryzury na kreowanie wizerunku zgromadziły tłumy.

 

Ponadto odbył się pokaz ćwiczeń fitness zaprezentowany przez instruktorki, które będą na co dzień prowadziły zajęcia w nowo otwartym Centrum Fitness. Panie z zaciekawieniem przyglądały się prowadzonym ćwiczeniom po czym z chęcią zapisywały się na kolejne zajęcia w których wezmą już czynny udział, bo jak wiadomo fitness to nie tylko dbałość o formę fizyczną ale także dbałość o zdrowie i urodę. Panie mogą wybierać pomiędzy takimi formami aktywności fizycznej jak: Zumba Fitness, PBU, PBU z elementami pilatesu, Dance-aerobic, Calanetics z elementami aerobicu.

 

Wszystkie Panie, które przybyły na otwarcie Centrum Usług Fitness dla „Kobiet jednogłośnie stwierdziły, że takie warsztaty to nie tylko wspaniała zabawa ale również możliwość zmiany swojego wizerunku pod okiem specjalistów.

 

Centrum Usług Fitness dla „Kobiet z Klasą” zostało uroczyście otwarte więc zapraszamy wszystkie Panie na zajęcia fitness. Oferujemy szeroki wachlarz ćwiczeń – każda z Pań znajdzie coś dla siebie w bardzo przystępnych cenach – już od 7 zł /h zajęć.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.wsth.nysa.pl  w zakładce Centrum Fitness.

 

Relacja z warsztatów „Zmień siebie na wiosnę” Radio Nysa FM – TUTAJ

 

Reportaż z otwarcia Centrum Usług Fitness dla „Kobiet z Klasą” w Regionalnej Telewizji Opolskie TUTAJ

 

 

Reportaż zdjęciowy poniżej:

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.