WYDARZENIA: STUDIA MAGISTERSKIE z wykorzystaniem łączy światłowodowych

 W niedzielę 26 stycznia 2014 r. w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej przy ulicy Poznańskiej 1 w ramach wykorzystania metod i technik kształcenia na odległość odbyła się specjalna transmisja multimedialna z wykorzystaniem łączy światłowodowych, które specjalnie w tym celu zostały w Nysie zainstalowane.

          Inicjatorem tej inwestycji jest Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego z Katowic, która w ten sposób przybliżyła siedzibę główną Uczelni do studenta zamieszkałego w dalszej odległości od Katowic.

          Ta nowatorska inicjatywa będzie wykorzystywana do prowadzenia studiów magisterskich GWSH na kierunku: Turystyka i rekreacja w specjalnościach: Turystyka międzynarodowa, Turystyka uzdrowiskowa i odnowa biologiczna, Turystyka zdrowotna i agroturystyka oraz na kierunku Zarządzanie w specjalnościach: Marketingowe zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Zarządzanie w sporcie i inne.

 

          Studia ruszają już w naborze zimowym od 1 marca 2014. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przyszli kandydaci na studentów Studiów magisterskich mieli okazję porozmawiać z władzami GWSH, oraz z przedstawicielami poszczególnych komórek organizacyjnych.

 

 

Wszystkich chętnych zapraszamy.

 

Więcej informacji:

 

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna p.k Nysa ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa, www.wsth.nysa.pl; www.poznanska.nysa.pl; m.winiarz@wsth.nysa.pl, koordynator: mgr Marta Winiarz tel. 77 435 12 54 wew. 24, 691 564 567.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.