WYDARZENIA: RELACJA Z WARSZTATÓW FOTOGRAFII CYFROWEJ

W dniach 6-7  kwietnia  2013 r. w Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej w Nysie na ul. Poznańskiej 1 odbyły się Warsztaty Fotografii cyfrowej:

  • poziom I- dla początkujących oraz
  • poziom II- dla średniozaawansowanych.

 

W warsztatach wzięła udział między innymi zwyciężczyni Konkursu Fotograficznego zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Teologiczno-Humanistyczną we współpracy z Radiem Nysa: Pani Patrycja.

 

Ponownie  wielkim przewodnikiem po świecie fotografii był profesjonalista- Mike Adamek.
Na zajęciach kursanci poznali między innymi budowę aparatu fotograficznego, jego funkcje i możliwości wykorzystania oraz nauczyli się wielu pojęć związanych z fotografią cyfrową. Teraz już wszyscy Uczestnicy wiedzą czym jest przysłona, czas migawki, czułość ISO, balans bieli…
Cenne wskazówki i porady profesjonalisty Mike’a Adamka, sprawiły że każdy uczestnik warsztatów wyszedł z zajęć zadowolony, uśmiechnięty, bogatszy o nowe informacje i doświadczenia.

 

Na zakończenie kursu wszyscy otrzymali CERTYFIKATY ukończenia warsztatów.

 

Reportaż zdjęciowy z warsztatów fotografii cyfrowej:

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.