WYDARZENIA: RELACJA z Ogólnopolskiego tygodnia Kariery zorganizowanego przez UP w Nysie we współpracy z WSTH

W dniach 17 i 18 października 2011 roku Powiatowy Urząd Pracy w Nysie w partnerstwie z Wyższą Szkołą Teologiczno-Humanistyczną p. k. Nysa, Młodzieżowym Biurem Pracy OWK OHP w Nysie i Lokalnym Punktem Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Nysie zorganizowali III Ogólnopolski Tydzień Kariery Pt. „Poradnictwo zawodowe dla każdego”.

 

Dnia 17.10.2011r. (poniedziałek) w ramach OTK w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowa w Nysie, ul. Komisji Edukacji Narodowej odbyły się konkursy z nagrodami, występy grup, koncerty oraz indywidualne prezentacje wystawców. Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna p. k. Nysa również miała swoje stanowisko na którym prezentowała swoją bogatą ofertę edukacyjną. Nasze stoisko budziło duże zainteresowanie odwiedzających. Na koniec pierwszego dnia Ogólnopolskiego Tygodnia kariery odbyło się ogłoszenie wyników konkursu na najlepszą prezentację multimedialną pt. „Moja kariera zawodowa”  oraz uroczyste  wręczenie nagród.

 

W drugi dzień Tygodnia Kariery – 18.10.2011 r.  gościny udzielała Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna p. k. Nysa, ul. Poznańska 1.  W budynku WSTH odbywały się warsztaty i wykłady tematyczne. Odwiedzająca nas młodzież miała  szansę zapoznać się z takimi zagadnieniami jak: „Rola doradcy zawodowego w edukacji” – wykład prowadzony przez Panią dr  Marię Huchrak, „Skuteczna autoprezentacja – czynniki psychologiczne” – wykład prowadzony przez Panią mgr Dorotę Dyluś – Beśka, „Public Relations – gwarantem sukcesu” wykład prowadzony przez Panią  dr Aleksandrę Sarapuk. Oprócz tego odbywały się również Warsztaty z zakresu ustalenia predyspozycji zawodowych prowadzone przez Doradców Zawodowych z Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie oraz wykłady prowadzone przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich Nysa i Prudnik, Fundację współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.