WYDARZENIA: RELACJA Z KURSU NA WYCHOWAWCĘ WYPOCZYNKU

RELACJA Z KURSU NA WYCHOWAWCĘ WYPOCZYNKU

 

W dniach 7-22 maja 2016 r. w Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej p.k. Nysa odbył się kurs na wychowawcę wypoczynku. W kursie wzięli udział również studenci studiów Interdyscyplinarnych, którzy w programie nauczania mieli zdobycie uprawnień wychowawcy wypoczynku i pilota wycieczek.

 

Uczestnicy kursu podczas zajęć zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi m.in.: Organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, Organizacji zajęć w czasie trwania wypoczynku, Planowania pracy opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej oraz Ruchu i rekreacji. W ramach zajęć praktyczno-technicznych i prac społecznie użytecznych uczestnicy wykonali prace plastyczne.

 

Kurs zakończył się egzaminem nadającym uprawnienia państwowe. Egzamin składał się z krótkiego testu oraz z prac plastycznych, które przygotowali uczestnicy na zajęciach praktyczno-technicznych. Wszystkie osoby, które przystąpiły do egzaminu otrzymały Zaświadczenie o Ukończeniu Kursu na wychowawcę wypoczynku, które jest ważne bezterminowo.

 

Nowym wychowawcom wypoczynku życzymy sukcesów i zadowolenia z wykonywanej pracy.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.