WYDARZENIA: RELACJA Z GRADUACJI STUDENTÓW WSTH

Graduacja to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu uczelni. Jest ona po części smutna, bo żegnamy się, ale po części radosna, bo oznacza sukces w życiu studentów, a właściwie już absolwentów. Także w murach nyskiego oddziału Wyższej Szkoły Teologiczno- Humanistycznej im. Michała Beliny Czechowskiego w Podkowie Leśnej 30 marca 2014 r. o godzinie 11.00 dla studentów Instytutów: Turystyki, Promocji Zdrowia oraz Mediów i Nauk Społecznych nastąpił ten uroczysty dzień wieńczący ich  kolejny etap edukacji.

 

Studentów wraz z rodzinami, ubranych w odświętne togi powitała Pani dyrektor Punktu Konsultacyjnego Nysa – dr Bożena Węcka. Życząc wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym zapraszała absolwentów do kontynuowania nauki na studiach magisterskich bądź podyplomowych.

Następnie JM Rektor prof. dr Anna Słonecka-Polok życzyła dalszych sukcesów absolwentom WSTH. Podziękowała również Pani dyrektor dr Bożenie Węckiej za ciężką pracę i trud włożony w funkcjonowanie nyskiego oddziału Uczelni.

 

Graduacja była okazją do wręczenia wyróżnień najzdolniejszym studentom. Wręczenia dyplomów dokonała JM Rektor natomiast nagrody książkowe wręczał dr Łukasz Romanowski.

 

Z Instytutu Turystyki wyróżniono studentów z najwyższymi średnimi ocen:
1.    Osada Anna
2.    Drabikowska Małgorzata
3.    Sanecka Anna
4.    Wróbel Urszula

 

Z Instytutu Promocji Zdrowia:
1.    Samuel Monika
2.    Wiśniewska Beata
3.    Cierpicka Marlena

 

Z Instytutu Mediów i Nauk Społecznych:
1.    Bednarczyk Sylwia
2.    Wiktorowska Joanna
3.    Fronczak Damian

 

Gratulujemy wszystkim studentom. Głęboko wierzymy, że to dopiero początek sukcesów naszych absolwentów.
Oczywiście podczas tych podniosłych chwil nie mogło zabraknąć akcentu braci studenckiej, czyli podziękowań skierowanych do wykładowców w tej roli wystąpiła Pani Paulina Wawszczyk.  

 

W tych podniosłych chwilach uczestniczyli również studenci I roku studiów licencjackich, dla których po graduacji odbyła się Inauguracja semestru letniego nowego roku akademickiego 2013/2014.

 

Po wręczeniu aktów ślubowania wyróżnionym studentom przez JM Rektor, studenci I roku przystąpili do ślubowania. Ślubowanie poprowadziła Pani dyrektor Punktu Konsultacyjnego Nysa – dr Bożena Węcka.

 

Po tym ważnym momencie JM Rektor prof. dr Anna Słonecka-Polok wygłaszając formułę „Rok Akademicki semestr letni Anno domini 2013/2014 uważam za otwarty” rozpoczęła oficjalnie nowe zmagania studentów w osiąganiu sukcesów naukowych.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.