WYDARZENIA: PREZENTACJA NIE TYLKO MATURALNA czyli spotkania z maturzystami przedstawicieli WSTH p.k. Nysa

Prezentacja nie tylko maturalna…czyli wykład WSTH pk. Nysa

 

     Pracownicy Wyższej Szkoły Teologiczno- Humanistyczna w Podkowie Leśnej pk. Nysa w ramach współpracy z dyrekcjami szkół średnich zorganizowali warsztaty dla maturzystów pt. „Profesjonalna prezentacja multimedialna w szkole, biznesie i w życiu prywatnym”.
     Warsztaty dla maturzystów miały za zadanie zapoznać młodzież z technikami i metodami skutecznego przygotowania się do części prezentacji maturalnej, a w późniejszym etapie również kompleksowo ułatwić zaprezentowanie się absolwentowi na rynku pracy przed przyszłym pracodawcą.
     Przeprowadzone prezentacje w m.in. w Oleśnie, Namysłowie, Prudniku, Niemodlinie, Głuchołazach cieszyły się szerokim zainteresowaniem nie tylko wśród młodzieży.
     Po warsztatach prezentowaliśmy maturzystom nowoczesną ofertę łączonych studiów interdyscyplinarnych Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej p.k. Nysa oraz Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki zakończoną uzyskaniem przez absolwenta w jednym toku studiów, dwóch dyplomów studiów licencjackich w języku polskim z uprawnieniami pilota wycieczek i wychowawcy kolonijnego oraz dyplomu B.A (Bachelor of Arts).
     Na zakończenie odbywały się losowania szczęśliwców, którzy otrzymali miłe upominki ufundowane przez Uczelnię WSTH pk. Nysa.
Pytania maturzystów dotyczące warsztatów utwierdzają Nas w przekonaniu, że tego typu wydarzenia spełniają swoją rolę informacyjną i z pewnością rozwieją nieco obawy związane z przygotowaniem się do matury.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.