WYDARZENIA: KURS WIZAŻU

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna pk. Nysa w dniach 27-28 marca, 3-4 kwietnia zorganizowała „KURS WIZAŻU”. Kurs trwał 36 godzin lekcyjnych w tym 6 godzinny egzamin.

 

W programie kursu oprócz teorii nie zabrakło praktycznych warsztatów z zakresu makijażu, stylizacji fryzur oraz stylizacji ubioru.

 

Uczestniczki na samym początku dowiedziały się o cechach super wizażysty, jak ważna jest estetyka stanowiska pracy wizażysty, omówione zostały akcesoria potrzebne do wizażu w tym kosmetyki jakimi należy się posługiwać dla uzyskania jak najlepszych efektów.

 

Po części teoretycznej przyszła kolej na praktykę. Uczestniczki wykonywały makijaże sobie nawzajem aby nauczyć się dobierać odpowiednio do różnego typu cery kosmetyki oraz np. pędzle.

 

Reportaż zdjęciowy poniżej:

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.