WYDARZENIA: INAUGURACJA roku akademickiego 2011/2012

Dnia 9 października 2011 r. o godzinie 8.00 już po raz dziesiąty – jubileuszowy w takt Poloneza A-DUR F. Chopina rozpoczęła się uroczysta INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2011/2012 w Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej w Podkowie Leśnej Punkt Konsultacyjny w Nysie.

 

Było to pierwsze spotkanie nowych studentów Instytutu Turystyki, Instytutu Promocji Zdrowia, i Instytutu Dziennikarstwa z Senatem Uczelni, kadrą profesorską oraz koleżankami i kolegami z roku.

 

Uroczystość otworzyła oraz powitała przybyłych studentów Bożena Węcka – Dyrektor Punktu Konsultacyjnego Nysa. Następnie głos zabrał JM Rektor prof. dr hab. Bernard Koziróg, który życzył studentom wytrwałości w osiągnięciu celu jakim stał się dla nich dyplom ukończenia studiów licencjackich. Później moment na który wszyscy czekali – ślubowanie studentów I roku zakończone Gaude Mater Polonia. Następnie odbyła się Immatrykulacja, podczas której wyróżnieni studenci otrzymali z rąk JM Rektora prof. dr  hab. Bernard Koziróga  karty egzaminacyjne. Dla wszystkich była to chwila niezwykła i niezapomniana.

 

W końcu z ust JM Rektora zabrzmiały długo oczekiwane słowa: „Rok Akademicki Anno domini 20011/2012 uważam za otwarty”, które wywołały niezwykłe poruszenie i entuzjazm wśród studentów.

 

Na koniec rozbrzmiał Gaudeamus Igitur …. i nowy rok akademicki stał się faktem.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.