WYDARZENIA: III EUROPEJSKI DZIEŃ NAUKI

EDN 23.09.2017 relacja

 

 

Za nami już trzecia edycja EUROPEJSKIEGO DNIA NAUKI, kóry odbył się 23 września 2017 r. połączonego z cyklem bezpłatnych warsztatów. Działo się i to bardzo dużo. Odwiedziło nas w tym dniu blisko około 700 osób. Wzięli oni udział w warsztatach z różnych, ciekawych dziedzin.

 

Były warsztaty z: przedsiębiorczości, ekonomii, komunikacji marketingowej, coachingu, samoobrony, turystyki, języka obcego, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, fotografii, florystyki, techniki decoupage. Uczestnicy warsztatów nauczyli się wielu ciekawych rzeczy, m.in. jak tworzyć jesienne dekoracje z wykorzystaniem dostępnych artykułów, jak bronić się przed atakiem nieprzyjaciela, jak radzić sobie ze stresem, jak współpracować z mediami i promować swoją działalność oraz jak poprawnie udzielać pierwszej pomocy, a także wiele wiele innych.

 

Główną atrakcją III Europejskiego Dnia Nauki był zamknięty pokaz firmy Beauty of Science z Wrocławia. Każdy uczestnik warsztatów mógł w tym dniu wziąć udział w bezpłatnym badaniu dermokonsultacji skóry swojego ciała.

 

Jedno jest pewne, zadowolenie uczestników warsztatów było olbrzymie. Każdy w przerwie biegał i sprawdzał czy aby nie ma jakiegoś jeszcze wolnego miejsca na późniejszym warsztacie. Ale niestety wolnych miejsc już nie było.

 

Ale obiecaliśmy sobie, że w marcu odbędzie się czwarta już edycja EDN. Czy będzie inna, na pewno, ale jedno jest pewne nowych pomysłów i atrakcji nie zabraknie.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.