WYDARZENIA: II EUROPEJSKI DZIEŃ NAUKI

EDN_2017_relacja

 

 

Za nami druga edycja EUROPEJSKIEGO DNIA NAUKI połączonego z cyklem bezpłatnych warsztatów. Oj działo się działo. Odwiedziło nas w tym dniu łącznie 658 osób. Wzięli oni udział w 30 warsztatach z różnych dziedzin.

 

Były warsztaty z:  przedsiębiorczości, ekonomii, komunikacji marketingowej, coachingu, sztuk walki, turystyki, języka obcego, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, cyberprzemocy, fotografii, florystyki, techniki decoupage . Były opowieści z wizyty w Chinach , były spotkania z gościem specjalnym. No były też atrakcje dodatkowe jak chociażby fotobudka i okazjonalne zdjęcia z imprezy w różnych przebraniach. 

 

Jedno jest pewne zadowolenie uczestników warsztatów  było olbrzymie. Każdy w przerwie biegał i sprawdzał czy aby nie ma jakiegoś jeszcze wolnego miejsca na późniejszym warsztacie. Ale niestety wolnych miejsc już nie było. Ale obiecaliśmy we wrześniu kolejną trzecią już edycję. Czy będzie inna, na pewno, ale jedno jest pewne nowych pomysłów i atrakcji nie zabraknie.

 

Poniżej krótka fotorelacja z imprezy:

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.