WYDARZENIA: GRADUACJA Absolwentów Instytutu Dziennikarstwa

W dniu 26 lutego 2012 odbyła się uroczysta graduacja studentów Instytutu Dziennikarstwa. W uroczystościach tych uczestniczyli: Senat Uczelni z Prorektorem dr Igorem Baronem i dyrektorem Instytutu Dziennikarstwa dr Krzysztofem Woźniakiem na czele, wykładowcy oraz studenci i zaproszeni przez nich goście.  W czasie tej podniosłej uroczystości studenci odebrali dyplomy licencjackie z zakresu dziennikarstwa  umożliwiające im kontynuację nauczania na studiach magisterskich.
Szczególny powód do dumy mieli studenci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki  w toku studiów, zostali oni nagrodzeni nagrodami książkowymi. Byli to: Ciszewska Anna, Joniec Adrian, Sierpińska Bożena, Miś Dorota.

 

W imieniu studentów wystąpił Zygmunt Gołąb dziękując wykładowcom za trud włożony w nauczanie. Potem już tylko były kwiaty, wspólne zdjęcia w czasie, których zgodnie z tradycją poszybowały w górę birety na znak końca nauki i wreszcie na koniec wspólne spotkanie przy torcie i kawie wszystkich wykładowców,studentów i ich rodzin.
Studenci w tych „rodzinnych” rozmowach podkreślali często miłą i  przyjazną atmosferę panująca na zajęciach.  Teraz czeka ich tyko decyzja odnośnie wyboru studiów magisterskich.

 

Życzymy im samych sukcesów na następnym etapie studiów.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.