Program nauczania: Turystyka – Studia I stopnia

* Przedmioty kształcenia ogólnego:
Metodologia badań naukowych, Psychologia, Historia sztuki, Język obcy.

* Przedmioty podstawowe:
Ekonomika turystyki i rekreacji, Ekonomia, Organizacja i zarządzanie, Podstawy informatyki, Fizjologia człowieka, Ekologia.

* Przedmioty kierunkowe i zawodowe:
Geografia turystyczna, Podstawy turystyki, Teoria i metodyka rekreacji, Metody i techniki obsługi ruchu turystycznego, Zagospodarowanie turystyczne i rekreacyjne, Prawo w turystyce i rekreacji, Marketing usług turystycznych i rekreacyjnych, Podstawy filozofii, Seminarium licencjackie.

* Przedmioty biblijne:
Biblistyka Starego Testamentu, Biblistyka Nowego Testamentu, Dzieje ludów śródziemnomorskich, Geografia krajów śródziemnomorskich, Historia i kultura współczesnych krajów śródziemnomorskich, Wstęp do Teologii, Historia chrześcijaństwa.

* Ćwiczenia terenowe:
Obozy i turystyka kwalifikowana- wyjazd studyjny.

Po ukończeniu studiów w Instytucie Turystyki student otrzymuje wyższe licencjackie wykształcenie na kierunku teologia adw. o wybranej specjalności

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.