Perspektywy zawodowe: Zarządzanie zasobami ludzkimi – Studia I stopnia

Perspektywy zawodowe

Absolwent Instytutu Nauk Społecznych w specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi jest przygotowany do pracy w charakterze menedżera średniego i wyższego szczebla w systemie zarządzania kapitałem ludzkimi, w dziale zasobów ludzkich, w branży IT, marketingowej i wielu, wielu innych. Po ukończeniu specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi absolwent znajdzie zatrudnienie w przedsiębiorstwach krajowych ale także międzynarodowych, na stanowiskach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, w działach rekrutacji i zatrudnienia, a także jako specjalista w branży doradztwa personalnego. Będzie mógł także zostać trenerem szkoleń w branżach różnego rodzaju.

Dalsze studia magisterskie
Dzięki podpisanej w dniu 25 czerwca 2007 roku pomiędzy Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową im. Wojciecha Korfantego w Katowicach oraz Wyższą Szkołą Teologiczno-Humanistyczną im. Michała Beliny-Czechowskiego w Podkowie Leśnej umowie o współpracy w zakresie uzupełniających studiów magisterskich zapraszamy na studia magisterskie na kierunku: Zarządzanie w specjalnościach:  

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w jednostkach ochrony zdrowia
  • Zarządzanie w administracji publicznej

Studia trwają 2 lata (4 semestry). Po ich ukończeniu student otrzymuje tytuł magistra zarządzania w wybranej specjalności. Są to studia w systemie niestacjonarnym.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.