Perspektywy zawodowe: Etyka społeczna i zawodowa – Studia I stopnia

Perspektywy zawodowe

Absolwent może zajmować wszystkie stanowiska związane z pełnieniem funkcji doradczych i eksperckich w zakresie etyk szczegółowych (etyki zawodowe, etyka biznesu itd.) w organach administracji samorządowej, jednostkach służby zdrowia, organizacjach gospodarczych, firmach itp.  Po uzupełnieniu wykształcenia o Przygotowanie pedagogiczne może uczyć etyki w szkołach masowych na wszystkich poziomach edukacyjnych.

Dalsze studia magisterskie
Dzięki podpisanej w dniu 25 czerwca 2007 roku pomiędzy Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową im. Wojciecha Korfantego w Katowicach oraz Wyższą Szkołą Teologiczno-Humanistyczną im. Michała Beliny-Czechowskiego w Podkowie Leśnej umowie o współpracy w zakresie uzupełniających studiów magisterskich zapraszamy na studia magisterskie na kierunku: Zarządzanie w specjalnościach:  

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w jednostkach ochrony zdrowia
  • Zarządzanie w administracji publicznej

Studia trwają 2 lata (4 semestry). Po ich ukończeniu student otrzymuje tytuł magistra zarządzania w wybranej specjalności. Są to studia w systemie niestacjonarnym.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.