Opinie

5.0

5/5

Wybór tej uczelni uważam za bardzo trafny. Zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Przez cały okres studiowania nie miałam żadnych problemów z uczelnią, pomimo ponad 1200km do Nysy 🙂 Pani Magda z Działu Obsługi Studenta- zawsze pomocna z anielską cierpliwości. Świetni wykładowcy, Pani Dyrektor jest osobą rzetelną oraz kompetentną. Bardzo polecam tę uczelnię.

Patrycja, studia licencjackie

5.0

5/5

Niezwykle ciekawe zajęcia, wykładowcy z pasją, przyjemna atmosfera, indywidualne podejście do studentów. Gorąco polecam.

Małgorzata, studia licencjackie

5.0

5/5

Bardzo polecam wszystkim studia na WSTH w Nysie! Zajęcia są zawsze ciekawe i konkretne. Dodatkowo szkoła zapewnia wiele dodatkowych darmowych szkoleń!

Jakub, studia podyplomowe

5.0

5/5

Świetni, profesjonalni wykładowcy!! Duża wyrozumiałość i życzliwe podejście do studenta. Profesjonalna obsługa studencka, dla nich nie ma rzeczy niemożliwych 😊baza dydaktyczna na wysokim poziomie wiele ciekawych kierunków. Polecam !!

Barbara, studia podyplomowe

5.0

5/5

Uczelnia na 6 ! Studiowałam na tej uczelni i mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo dobrze wyposażone sale, super wykładowcy, Panie z obsługi rewelacja - bardzo pomocne 😉 Pani Magda niezastąpiona 😉 Pani Dyrektor bez zastrzeżeń, bardzo fajna, zawsze pomoże i doradzi. Polecam bardzo !

Sandra, studia licencjackie

5.0

5/5

Uczelnia na 5-tkę 🙂 ja korzystałam z nauki na studiach licencjackich po szkole policealnej i to był strzał w 10-tkę. Super wykładowcy, miłe Panie w Dziekanacie (co rzadko się zdarza) i zawsze pomocna Pani Dyrektor. Ja polecam z całego serca 🙂

Katarzyna, studia licencjackie

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.