Promocje rekrutacyjne

Promocje rekrutacyjne do 20-06-2023

Ruszyła rekrutacja w WSTH pk. Nysa. Dotyczy to:

  1. Studiów licencjackich
  2. Studiów podyplomowych

    Wszystkie rekrutacje prowadzone są w Instytutach: Nauk Społecznych, Promocji Zdrowia, Dziennikarstwa i Nauk Społecznych, Turystyki.

Dla tych wszystkich, którzy zapiszą się do 20 czerwca 2023 i uzyskają status studenta przewidzieliśmy atrakcyjne promocje.

Studia licencjackie tańsze o 900 zł

Studia podyplomowe tańsze o 800 zł.

Na wszelkie dodatkowe pytania zwłaszcza te dotyczące obowiązujących promocji chętnie odpowiemy telefonicznie: 77 435 12 54 w.23 lub mailowo: dos@wsth.nysa.pl.

Aby jeszcze bardziej zachęcić przyszłych kandydatów na uczniów czy studentów do rekrutacji właśnie w pierwszym tygodniu rekrutacji czyli od 15 maja do 21 maja każdy kto się w tym czasie zapisze na jakąkolwiek formę edukacyjną (za wyjątkiem kursów zawodowych) będzie mógł sobie wybrać dodatkowy prezent jak chociażby: kurs wartości 600 zł, torbę turystyczną, torbę na laptopa i wiele innych.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.