ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI: 2 stycznia 2023 r. Wiele promocji i rabatów!

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB

 
Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB od 12-06-2021 do 18-06-2021

 

Zapraszamy Państwa na Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB zorganizowany w formule online w dniach 12-18 czerwca 2021 r. Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Szkolenia prowadzone są w formie webinariów i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy ekspertów Akademii WSB. Tematyka tych szkoleń jest bardzo różnorodna. Od tutoringu i mentoringu w edukacji i biznesie, o tym, co w kontekście RODO wolno, a co jest kategorycznie zabronione, o konfliktach i sposobach ich rozwiązywania, o tym, jak skutecznie negocjować, aż do tematyki zdrowia i drogi do szczęścia skończywszy.

Szkolenia są całkowicie bezpłatne, na życzenie uczestnika Akademia WSB wystawi certyfikaty uczestnictwa – do odbioru w WSTH p.k. Nysa.

 • Szkolenia dla nauczycieli
Wykaz szkoleń LINK               Formularz TUTAJ

 • Szkolenia dla ekonomistów
Wykaz szkoleń LINK               Formularz TUTAJ

 • Szkolenia z rozwoju osobistego
Wykaz szkoleń LINK              Formularz TUTAJ

 • Szkolenia z zarządzania

Wykaz szkoleń LINK               Formularz TUTAJ

 

Zgłoszenia na szkolenia prosimy składać do dnia 7 czerwca 2021 mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem: 77 435 12 54 w. 22 na stosownym formularzu.

 

Zapisy i informacje:
mgr Anna Sokołowska-Chłap
Marta Ułasiewicz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 77 435 12 54 w. 24, 26 lub tel. kom. 721 860 739

Tydzień Promocji Rekrutacyjnych WSTH pk. Nysa

 

 

Tydzień Promocji Rekrutacyjnych WSTH pk. Nysa od 7-06-2021 do 13-06-2021

 
WSTH pk. Nysa organizuje w terminie od 7-06-2021 do 13-06-2021 specjalny Tydzień Promocji Rekrutacyjnych wypełniony prezentami i bonusami. Bonusy dodatkowe to certyfikowane szkolenia i kursy no i oczywiście torby turystyczne, plecaki itd. Chcemy w ten sposób choć trochę pomóc studentom w powrocie do edukacyjnej rzeczywistości nowego roku szkolnego i akademickiego 2021/2022.

 
W Tygodniu Promocji Rekrutacyjnych biuro rekrutacji będzie czynne od 8.00 do 18.00. Można też będzie umówić się z pracownikiem Biura Rekrutacji na konkretną godzinę aby uniknąć oczekiwania.

 
Bonusy rekrutacyjne studia licencjackie WSTH - bonusy rekrutacyjne TUTAJ

Bonusy rekrutacyjne studia studia podyplomowe WSTH - bonusy rekrutacyjne TUTAJ

Bonusy rekrutacyjne studia magisterskie GWSH - bonusy rekrutacyjne TUTAJ


Kontakt do Biura Rekrutacji:
mgr Magdalena Ziółkowska - kierownik Biura
mgr Anna Sokołowska-Chłap
Marta Ułasiewicz

tel. 77 435 12 54 wew. 23,24
tel. 77 409 04 58
tel. 77 409 04 59
tel. 691 564 567

 

Gazeta Nysa

Komisja Akredytacyjna

 

W niedzielę 03-03-2019 r. gościliśmy w murach naszej uczelni Komisję akredytacyjną Accrediting Association of SDA Schools, Colleges and Universities (USA). Była to wizyta kontrolna poprzedzająca akredytację jaką uczelnia uzyskuje co cztery lata. Po pozytywnej akredytacji Uczelnia ma prawo nadawać dla akredytowanych specjalności tytuł B.A. (Bachelor of Arts). Uzyskanie takiego tytułu stwarza nowe szanse edukacyjne naszym absolwentom na studiach magisterskich poza granicami kraju. Orzeczenie Komisji stanowi jednocześnie potwierdzenie jakości nauczania szkół licencjackich na poziomie uczelni europejskich i amerykańskich.

 

W programie wizyty były spotkania ze: studentami, wykładowcami uczelni, prezentacja Dyrektor oddziału nyskiego dotycząca osiągnięć oddziału, udział w „Szkole zdrowego gotowania” – dodatkowych zajęciach organizowanych cyklicznie przez p. Lidię Szłowieniec – propagatorkę zdrowego odżywiania oraz zwiedzanie obiektu szkoły. Co prawda nie znamy jeszcze oficjalnych wyników kontroli ale członkowie Komisji wyrażali się bardzo pozytywnie o naszych osiągnięciach, w bardzo miłej atmosferze przebiegało też spotkanie ze studentami.

1

Galeria Inauguracja 2019-2020

 
Gaudeamus Igitur!

W dniu 27 października 2019 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020. Uroczystość rozpoczęła dr Bożena Węcka – dyrektor oddziału nyskiego WSTH witając wszystkich, szczególnie serdecznie studentów I roku. W czasie trwania uroczystości zebrani goście mieli okazję wysłuchać ciepłych słów od JM Rektor WSTH dr Anny Słoneckiej-Polok, która na tę okoliczność przesłała list, w którym witała studentów i życzyła im samych sukcesów w czasie studiów. Po immatrykulacji i ślubowaniu studentów I roku prof. dr hab. Krzysztof Kowalik wygłosił wykład inaugurujący nowy rok akademicki poświęcony zagadnieniom moralności i etyki we współczesnym świecie.

Dziękujemy Wszystkim, którzy towarzyszyli naszej społeczności w tym niezwykle ważnym dniu.

 

01

02

03

04

 

Rok akademicki 2013/2014

 

 

PROPOZYCJE WYJAZDÓW TERENOWYCH W ROKU 2013/2014:

 

 
1) Wycieczka do Wiednia - miasta jarmarków bożonarodzeniowych i stolicy Walca - 30 XI 2013r.

Cena (145zł) zawiera:

przejazd, ubezpieczenie NW KL, opiekę pilota - przewodnika podczas całej imprezy.

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do Muzeum Historii Sztuki (ok. 8 Euro- płatne na miejscu).

I dzień

 

 • wyjazd z Nysy - godz. 04:30 (zbiórka 04:15)
 • przejazd do Wiednia
 • przejazd do rezydencji cesarskiej Schonbrunn, spacer po terenie rezydencji
 • Christkindlmarkt - jarmark przedświateczny na placu przy rezydencji Schonbrunn - czas wolny do dyspozycji uczestników
 • przejazd do centrum Wiednia, zwiedzanie miasta: min.: przejazd Ringiem, Park Miejski, Opera, Holfburg, Parlament, Ratusz, Kościół Wotywny, park miejski z pomnikiem J. Straussa, Hundertwasserhaus, Spacer: Albertina, dzielnica grecka, dziedzińce kompleksu placowego Holfburg, Kohlmart, ulica Graben, Katedra Św. Szczepana, Zwiedzanie Muzeum Historii Sztuki z wystawą sztuki egipskiej
 • Christkindlmarkt - jarmark przedświąteczny w centrum miasta (przy Ratuszu i Hofburgu) - czas wolny do dyspozycji uczestników, posiłek we własnym zakresie
 • wyjazd z Wiednia, powrót do Nysy w godzinach nocnych

 

01

Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Vademecum

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!