ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI: 2 stycznia 2023 r. Wiele promocji i rabatów!

WYNAJEM SAL

 

Wynajem sal wykładowych

 

1. SALA MAŁA - do 20 osób
Atrakcyjnie zaaranżowana sala szkoleniowa. Idealnie przystosowana dla niewielkich grup. Istnieje możliwość dostosowania układu krzeseł do charakteru i systemu prowadzonych zajęć.

 

2. SALA ŚREDNIA - do 40 osób
Przestronna sala szkoleniowa o powierzchni 60 m2 przeznaczona jest dla grup do 40 osób. Istnieje możliwość dostosowania układu krzeseł do charakteru i systemu prowadzonych zajęć.

 

3. SALA AUDIOWIZUALNA MULTIMEDIALNA - do 88 osób
Komfortowe i przestronne sale audiowizualne wyposażone w krzesełka audytoryjne na 88 i 84 miejsca. W cenie wynajmu znajduje się korzystanie z projektora z podłączem do Internetu oraz z ekranu.

 

OPCJONALNIE DO WYBORU:
1. Odtwarzacz CD - GRATIS
2. Ekran - GRATIS
3. Tablica zielona - GRATIS
4. Przerwa kawowa "Standard" (kawa, herbata)
5. Projektor multimedialny
6. Rzutnik folii
7. Rzutnik slajdów
8. Laptop
9. TV 29" + Video
10. TV 14 " przenośny + Video
11. Tablica suchościeralna + pisaki
12. Przerwa kawowa rozszerzona (kawa, herbata, woda mineralna, soki, ciastka)
13. Serwis kawowy całodniowy (kawa, herbata, czajnik elektryczny

 

W PRZYPADKU STAŁYCH ZAMÓWIEŃ CENY PODLEGAJĄ NEGOCJACJI !!!
KORZYSTNE RABATY !!!

 

 

Informacje o wynajmie sal wykładowych:


- dr Bożena Węcka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- mgr Katarzyna Nowak tel. 77 409 04 57; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Przykładowe zdjęcia sal wykładowych:

 

01

02

03

04

05

00

 

 

 

Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Vademecum

 

 

Podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności jest niewątpliwie gwarancją sukcesu. Wiedząc jak istotny jest rozwój zawodowy i wyrażając nadzieję, że inwestycja w człowieka stanowi cel nadrzędny rozwoju  współczesnego człowieka  utworzono  z dniem 1 stycznia 2009 roku wpisem do prowadzonej przez Burmistrza Nysy ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 14793 Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe „Vademecum”.    

Głównym celem Europejskiego Centrum Edukacyjno-Szkoleniowego „Vademecum”  jest prowadzenie różnorodnych form doskonalenia umiejętności, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji. Szkolenia takie najczęściej są organizowane w obszarach dotyczących podnoszenia kompetencji związanych z wykonywaną pracą i określonym stanowiskiem.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych. Za każdym razem jest ona dostosowywana indywidualnie do potrzeb klienta.

Szkolenia  realizowane są w Nysie, ul. Poznańska 1  w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii nauczania. Wszystkie zajęcia odbywają się zawsze w jednym budynku, nieopodal centrum miasta w doskonale wyposażonych salach dydaktycznych. Na terenie budynku słuchacze mają swoje strefy wypoczynku (zewnętrzną i wewnętrzną), gdzie mogą odpocząć, zjeść drugie śniadanie czy wypić kawę. Istnieje tu także możliwość skorzystania z pełnego dostępu do bezprzewodowego Internetu (HOTSpot).

Wykładowcy prowadzący zajęcia to praktycy z dużym doświadczeniem, prowadzący zajęcia w miłej, przyjaznej  atmosferze,  w sposób zrozumiały i przystępny dla Słuchaczy. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom pedagogów dostrzegających potrzebę ciągłego doskonalenia swoich umiejętności utworzono Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe „Vademecum” utworzyło Placówkę Doskonalenia Nauczycieli „Vademecum”.

Na mocy Uchwały Zarządu Województwa Opolskiego nr 738/2011 z dnia 27 maja 2011 r. została wpisana do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli, prowadzonych przez Samorząd Województwa Opolskiego Placówka Doskonalenia Nauczycieli „VADEMECUM” z siedzibą w Nysie, ul. Poznańska 1

Nadzór pedagogiczny nad Placówką sprawuje Opolski Kurator Oświaty. Terenem działania Placówki jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej.
        

Celem placówki jest: organizowanie i prowadzenie działalności na rzecz doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej szkół i placówek oświatowych oraz pracowników samorządów terytorialnych zarządzających oświatą w zakresie wiedzy i umiejętności zgodnych z założeniami zreformowanego systemu oświaty.

 

www.vademecum.nysa.pl

 

 

 

Centrum Edukacyjne www.poznanska.nysa.pl

  

Centrum Edukacyjne www.poznanska.nysa.pl to miejsce gdzie świadczone są usługi edukacyjne w różnych obszarach wiedzy. Usługi edukacyjne świadczone są tutaj już  od 1 lipca 2002 roku i z roku na rok oferta ta poszerza się o coraz to nowe propozycje. Stąd z powodzeniem funkcjonują tu wspólnie szkoły wyższe, szkoła językowa, Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe, Placówka Doskonalenia Nauczycieli a także organizatorzy różnego rodzaju kursów. Wszystko po to, aby zgłębiając tajniki jednej dziedziny, dostrzec potrzebę poznania kolejnej. Centrum Edukacyjne www.poznanska.nysa.pl pracuje w oparciu o sprawdzone programy  i fachową wiedzę wykładowców. Zajęcia prowadzą wysoko wykwalifikowani specjaliści: pracownicy naukowi, posiadający także wiedzę praktyczną. Oferta edukacyjna skierowana jest do osób w każdym wieku. Na naukę nigdy nie jest za późno. Tam także można skorzystać z bogatej oferty ciekawych wycieczek jakie proponuje się studentom, wziąć udział w imprezach kulturalnych takich jak np. wieczory kultury krajów biblijnych, czy też w ciekawych konferencjach naukowych.

 


Pełna oferta edukacyjna na stronie

www.poznanska.nysa.pl 

 

 

 

Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Vademecum

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!