ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI: 2 stycznia 2023 r. Wiele promocji i rabatów!

 

Inauguracja roku akademickiego 2015/2016 w Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej p.k. Nysa

 

Dnia 11.10.2015 r. przy dźwiękach Poloneza A-Dur odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej p.k. Nysa. W uroczystości udział wzięli Senat Uczelni, wykładowcy oraz studenci.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Punktu Konsultacyjnego Nysa dr Bożena Węcka, kóra w imieniu swoim jak i całego Senatu Uczelni przywitała wszystkich obecnych na uroczystości.

Następnie Pani Dyrektor B. Węcka w imieniu JM Rektor WSTH prof. dr Anny Słoneckiej-Polok przeczytała list do studentów z życzeniami wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Kolejnym punktem programu była Immatrykulacja studentów I roku – uroczyste akty immatrykulacji wręczył prof. dr hab. Krzysztof Kowalik. Następnie obecni na uroczystości wysłuchali „Gaude Mater Polonia”. Przyszedł wreszcie czas na ślubowanie studnetów I roku. Ślubowanie poprowadziała Dyrektor dr Bożena Węcka.

Oczywiście skoro rozpocząła się rok akademicki to nie mogło zabraknąć pierwszego wykładu. Wykład Inauguracyjny „O filozofii z sympatią” wygłosił prof. dr hab. Krzysztof Kowalik.

Po wykładzie na zakończenie uroczystości nie zabrakło również „Gaudeamus igitur”.

 

Nowy rok akademciki rozpoczęty. Życzymy naszym studentom samych sukcesów i wiele radości w zdobywaniu wiedzy.

 

01

02

03

05

Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Vademecum

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!